Горіхи з гарантією

Печать

 

Нарешті в Україні з’явився горіховод, який взявся вирощувати саджанці, які будуть з гарантією рости в умовах континентального клімату півночі і сходу України.

Багато плантаторів вже обпеклися на південних сортах, які по своєму українському менталітету – в всіх змерзне, тільки не в мене, садили на всій території країни. Волоський горіх – південне дерево. Це аксіома! Тільки завдяки багаторічному людському фактору, бажанню ласувати плодами горіхів, пройшов відбір морозостійких дерев. Вони і варті рости на наших землях. Раз на десятиліття морози забирають слабких. Не кожен хазяїн надавав головне значення якості плоду. Раділи тільки рясності плодів і довговічності дерева. Але завжди на пару сіл знаходився унікальний екземпляр, який задовольняв хазяїв по всіх показниках. Сіянці з таких дерев не передають батьківських якостей. Щеплення горіха – дуже складна справа. Тому горіховодство в Україні до цього часу не забезпечило  любителів і плантаторів гідними сортами. Малочислені постачальники посадматеріалу – розсадники Молдови і України поставляють матеріал з відкритою кореневою системою і по цінах, які мали б забезпечити плодоношення золотими горіхами.

Не буду занадто розхвалювати нашого Героя, але знімаю капелюха перед ним за потрачений час і торбу грошей для самоідентифікації в горіховому бізнесі! Початок зроблений! Посаджено 100га саду саджанцями привезеними з різних розсадників з усіх куточків планети

плантация орехов весна 2017 

Весна 2017

 плантация орехов осень 2016

Осінь 2016

Вивчені закордоном агрономи для догляду за садом і саджанцями, робітники для щеплення. Щеплено перші промислові партії горіхів.

Чернівецькі сорти: Ярівський, Топорівський, Чернівецький, Клішківський, Буковинський-2, Буковинська бомба, Чернівецький-1, Яблунівський, Рудківський, Прикарпацький.

Молдавські сорти: Таїсія, Тімофей, Костюженський, Колораш, Козаку, Скіноса.

Власні форми: Гальчинський, Миньківський, Садовий, Любин, Адвокат, Ліщинський, Новоград Волинський.

Господарство забезпечило себе власною якісною дворічною підщепою. 

 плантация ореха

На площадці минулої осені доростали саджанці. На горщики не поскупилися )).

 орех в горщике

Вдячний за запрошення відвідати господарство. Проінспектувати і щось порадити не вдалося – все зроблено «по люксу». 

 саженцы ореха в теплице

Все росте і зберігається в належних умовах. Чекаємо до осені. 

 саженцы ореха в теплице

Господар обіцяв зробити семінар для широкої публіки і спеціалістів. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.

Ціни будуть оголошені в вересні 2017р.

ps. Розумію, що з одного горіха не розбагатієш, але все одно приємно бачити потенціал щеплених дерев. Тому на запитання, з якого кого року починають плодоносити горіхи в нашого Героя, сміливо відповідаю: « Починають плодоносити з третім листком» ; )

 орех плодоносит с 3 листом

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

+38 (050) 036 32 90;
+38 (068) 065 40 11                (viber)

Наши предложения

Счетчик посещений

17561919
Сегодня
Эта неделя
Этот месяц
Вся статистика
453
17192
5149
17561919

Ваш IP: 3.238.118.80
Счетчик joomla

Контакты:
По вопросам саженцев и растений: +38 050 036 32 90,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
По вопросам средств защиты растений: +38 099 736 13 08 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
По вопросам горшков, упаковки для ягод и др.: +38 095 220 03 53 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
По вопросам саженцев, растений, плодовых деревьев: +38 068 065 40 11; +38 050 036 32 90 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

NOVOSAD в соцсетях
novosad в vk Novosad в Одноклассниках Novosad в фейсбуке

.